„Ty ku….wo czerwona” – PiS obchody 5. rocznicy katastrofy smoleńskiej.

Smoleńska dzicz, modli się przed Pałacem, ale po modlitwie rozmodleni PiS katolicy smoleńscy zaczęli obrzucać prezydenta  B.Komorowskiego wulgaryzmami oraz obelgami.

Jak można poznać PiS smoleńskiego katolika – rozmodlony z  jęzorem wywalonym do komunii, w ręku trzyma różaniec a  drugiej  trzyma nóż, który wbije w plecy każdemu, kto nie    wierzy w  zamach.

Taki prymitywne zachowanie jest jedynie charakterystyczne dla elektoratu PiS będącego zlepkiem szumowin oraz wszelkiej maści mętów społecznych z podstawowym  wykształceniem, zarazem  wychowanych w patologicznych rodzinach i  na co  dzień  tarzających się  nieustannie w PiS rynsztoku nienawiści, eskalacji agresji celowo podsycanej przez Kaczyńskiego.

Jakby tego było mało smoleńskiej PiS dziczy, relacjonujących  dziennikarzy z TVP obrzucano wulgaryzmami  ”Ty ku….wo czerwona spier…… laj z telewizji”. Takie niebezpieczne i agresywne zachowania smoleńskiej PiS dziczy już skłaniają do wniosków, że potok inwektyw łącznie z karalnymi groźbami może już przybrać formę czynnej fizyczną agresję w stosunku do osób, które nie wierzą w zamach. Aby uzmysłowić skalę zagrożenia, takie przykłady : ” Znany dziennikarz telewizyjny: dwa razy mu się włamują do garażu, zdejmują wszystkie koła, rysują samochód i piszą „PO-wska świnia” oraz ” Także niektórzy prokuratorzy, którzy zajmują się Smoleńskiem dostają telefony i anonimy z obelgami, a nawet pogróżkami „.

Także w mediach dochodzi do coraz bardziej agresywnych i brutalnych ataków przez czynowników PiS pokroju K. Czabańskiego b. prezes radia za rządów PiS, który publicystów nie popierających teorii zamachu, nazywa medialnym szczurami na usługach władzy. Obecne polityczne wymachiwanie przez Kaczyńskiego sztandarem nienawiści z napisem ” Zemsta za śmieć L.Kaczyńskiego”, doprowadzi do tego, że fanatyczne PiS bojówki będąc otumanionym amokiem „zamachu”, przepełnione nienawiścią i agresją doprowadzą do rozlewu krwi Polaków.

Co jest tego wszystkiego przyczyną, otóż Kaczyński enty raz pokazał, że nadal żyje w swym małym, poskręcanym, chorym i spaczonym wirtualnym światku własnych fobii, obsesji, psychoz, natręctw, paranoi, projekcji, manii i wiecznej konfabulacji. Kaczyński usilnie tworzy mit brata-męczennika, który nie mógł zginąć przez przypadek, tylko z rąk wrogów, dla których stał się celem zamachu.

7 Komentarze

 1. Ostro jest, dobrze, że to nie Średniowiecze, bo do pręgierza na rynku i kołem łamać
  Proszę Krzysztonia, paru czerwonych też tam, zginęło
  O czym PiS zapomina czyniąc sobie wyłączność za tę sprawę

 2. krzyszton
  Patrzac na te zjawiska od strony biblii to nie mamy do czynienia
  z ruchem katolickim tylko z jakas mutacja smolenska cos na podobe
  panstwa islamsniego.

 3. Zew
  Przy ewentualnym dojściu PiS do władzy… nie wiadomo czy nie wrócimy do metod średniowiecznych.

 4. andrespol
  Niestety, ale masz rację, PiS to krok w kierunku radykalizacji i klerykalizacji Polski.

 5. krzyszton
  „Przy ewentualnym dojściu PiS do władzy…”
  Decyzja miedzynarodowej komisji d/s wypadkow lotniczych bedzie „sfalszowana „i zatwierdzi sie ustalenia Macierewicza.Unia Europejska oblozy nas karami za niezgodne przeznaczenie
  funduszy ,fundusze te pojda na budowe pomnikow,muzeow,propagandy, etc.
  Po roku moze dwoch latach pozostanie tylko twardy elektorat,poniewaz reszta kopnie Kaczynskiego w d…,za rosnaca inflacje,wzrost bezrobocia ,cenzure i rozszerzenie tajnych sluzb,za restrykcyjne przyjmowanie do pracy,za wrzucenie do kosza ustawy
  in-vitro,za gnebienie zwiazkow partnerskich i za wszystko to co Kaczynski uwaza za sluszne..Aby mowic o tym nie trzeba byc jasnowidzem ,trzeba sledzic tylko
  to o co walczy PiS.:(

 6. (andrespol)

  „Przy ewentualnym dojściu PiS do władzy…”
  Decyzja miedzynarodowej komisji d/s wypadkow lotniczych bedzie „sfalszowana „…

  to to mamy ja w banku :)