Prawicowe ekskrementy wypełzły z kato-prawicowego szamba.

Prawicowe szambo wywodzące się z pro-rosyjskiej partii KORWiN oraz Ruch Narodowy wylało się jak ekskrementy na ulice Lublina pokazując swój najwyższy poziom totalnego zbydlęcenia, schamienia oraz prostackiego zachowania.

Takie zachowanie jest nie tylko domeną zwolenników sługusów Putina z partii KORWiN, którym przewodzi homo sovieticus Janusz Korwin Mikke, ale także zwolenników PiS co sami udowodnili pokazami chamstwa, agresji, nienawiści, jadu na Krakowskim Przedmieściu.

Tak się zapytam, czy Korwina – Mikke można nazwać prawicowcem, po fakcie zeszmacenia i upodlenia się podpisem lojalki z SB ?. Przecież Korwin-Mikke to zwykła ludzka i sprzedajna szmata jakich teraz pełno na rozmodlonej do granic absurdu prawicy. Niejednego prawicowego „prawdziwego polaka” mającego swą zakłamaną facjatę pełną pustych frazesów o patriotyzmie, jego sumienie uwiera legitymacja i przynależność do SB.

Krzyki pod adresem B.Komorowskiego typu „Stań na krzesło” i „Gdzie masz słownik? ” czy „Precz z komuną i Komorem”, świadczą do jakiego zbydlęcenia i schamienia ludzkiej natury doprowadza siłowa indoktrynacja kato-prawicową ideologią nienawiści mająca brunatne zabarwienie. Jeżeli obecnie liderzy prawicowych ugrupowań tolerują takie zachowania u swoich zwolenników, to nie będzie niczym szokującym fakt fizycznej agresji w stosunku do osób mających odmienne poglądy polityczne. Obecny fanatyzm prawicowych zachowań jednak doprowadzi do rozlewu krwi Polaków, a być może Korwinowi-Mikke, czy Kaczyńskiemu własnie o takie zachowania chodzi.

Jakoś nie słyszałem, aby zwolennicy B.Komorowskiego w taki chamski i prymitywny sposób zakłócali spotkania wyborcze liderów prawicy. Własnie tym się różni zwolennik B.Komorowskiego od oszołomów, prostaków i prymitywów i wszelkich męt społecznych wypełzających z kato-prawicowego szamba.

Ma B.Komorowski racje mówiąc : „ Dzięki takim zachowaniom państwo wszyscy będziecie wiedzieli, między kim a kim wybieracie 10 maja. Czy chcecie wybierać awanturę, tych, którzy potrafią tylko krzyczeć, przeszkadzać, czy chcecie wybrać tych, którzy chcą organizować mądrą, dobrą polską pracę, aby Polska się rozwijała „.

PS. Szkoda Polski dla kato-prawicowej zgnilizny.

13 Komentarze

 1. bywex
  Teraz wiem jak to się stało że Adolf Hitler został wybrany w najzupełniej uczciwych wyborach bez jakichkolwiek przekrętów …

  pozdro.hejo.

 2. bywex
  Sowiecka popłuczyno,kundlu Putina, NIE umieszczaj na moim blogu swoich kretyńskich uwag.

 3. krzyszton
  Czyżby przeszkadzał Ci zdystansowany stosunek kolegi bywex do PBK? Może on nie chce głosować na osobę, która broni jak lew rozwiązanych służb WSI?
  W 1992 roku kiedy BK był wiceministrem MON mówił, że nigdy nie zetknął się z jakimikolwiek nieprawidłowościami w działaniu WSW (późniejsze WSI). Jak to możliwe? Przecież raport komisji Okrzesika wyraźnie mówił o różnego rodzaju patologicznych działaniach, nadużyciach finansowych w kierownictwie WSW. Raport ten powstał, jak wszyscy doskonale wiemy, kilka miesięcy wcześniej, więc BK MUSIAŁ go znać. Zostały tam zawarte metody walki z opozycją, przykłady niszczenia akt, oraz udokumentowana ścisła współpraca WSW ze służbami ZSRR.
  BK w 2005 rok udzielił szerokiego wywiadu gdzie powiedział, że nie zgadza się z tym, że brak weryfikacji w WSI to „grzech pierworodny III RP”. Potwierdził dodatkowo, że w WSI nie dochodziło do nadużyć a zwłaszcza patologii.
  Dlaczego więc służby brały udział w aferze FOZZ? I w takim razie na jakiej podstawie w styczniu br sąd skazał wysokich funkcjonariuszy WSI za nielegalny handel bronią w tamtym okresie?
  Mam jeszcze więcej dotyczących szeregu kontaktów PBK z wysokimi rangą agentami służby wojskowej PRL i GRU, ale sądzę, że będziesz łaskawy odpowiedzieć choćby tylko na te.

 4. krzyszton
  Ogólnie jeśli chcesz, to możemy szerzej porozmawiać o bardzo niejasnej i ciemnej roli PBK w działaniach Wojskowych Służb. Raport posła Okrzesika dot. gen. E. Buły i niszczenia akt jest dość interesujący. Zwłaszcza w kontekście tego, że wiadomo, że zniszczone akta znalazły się na pewnym mikrofilmie. Co więcej, wiadomo, że generał Buła polecił sporządzić drobiazgowy raport nt. BK, ówczesnego wice w MON. Znalazły się tam mocno wrażliwe kwestie oraz b. szczegółowa relacja z przebiegu służby ojca BK.
  Wiadomo również, że PBK tuż po objęciu prezydentury w 2010 dostał tajemniczą przesyłkę, podobno od gen. Jaruzelskiego… z gratulacjami. Jednak sprawiła ona, że PBK b. się zdenerwował. Dlaczego?

  Przypomnijmy także i to, że oficjalnie postawiono nieżyjącemu już dziś generałowi Edmundowi Bule zarzuty o to, że w latach 1988-89 na jego polecenie zniszczono znaczną część akt GZI MON i WSW przechowywanych w Mińsku Mazowieckim po ich sfotografowaniu na polecenie Trzeciego Zarządu Głównego KGB i wysłaniu ich do Moskwy.

  Czy zatem ktoś – Rosjanie – dysponował „wrażliwą” wiedzą na temat Bronisława Komorowskiego, czy ta wiedza była i jest wykorzystywana przez Rosjan?

  Liczę na merytoryczną dyskusję.

 5. bellum)
  Co do WSI , czytaj uważnie
  WSI zostało zlikwidowane przez Macierewicza we wrześniu 2006 r. Polski kontyngent jest obecny w Afganistanie od 2002 r. i do września 2006 NIE ginie żaden Polski żołnierz !!!.
  W niespełna parę miesięcy po likwidacji WSI przez Macierewicza w 2007 ginie pierwszy Polski żołnierz w Afganistanie.
  W Afganistanie od roku 2007 zginęło 43 Polskich żołnierzy po fakcie zlikwidowania WSI , czy to może być zbieg okoliczności ? Nikt tym faktom nie zaprzeczy nawet sam Macierewicz, który powiedział : ” Ilość strat w okresie gdy kierowałem Służbą Kontrwywiadu Wojskowego była mniejsza niż ilość strat, jaka miała miejsce za czasów WSI i po moim odejściu” , choć pierwszy żołnierz w Afganistanie zginął 14 sierpnia w 2007 r. – ppor. Łukasz Kurowski !!! .

 6. bellum
  Może pogadamy o niezaprzeczalnym fakcie – WSI zostało zlikwidowane przez Macierewicza we wrześniu 2006 r. Polski kontyngent jest obecny w Afganistanie od 2002 r. i do września 2006 NIE ginie żaden Polski żołnierz !!!.

 7. bellum
  zapluty karzel reakcji dotyczyl innych osob,nie rob z kogos bohatera.
  pozdrawiam

 8. klio)
  Nie powiem Miike jako „prezydent” przedstawia się „imponująco”

 9. krzyszton – a czytałeś artykuł „Z czego Ruskie miały pierogi” w „NIE”? Ludzie Urbana, w tym Andrzej Rozenek, wielokrotnie pisali o nieprawidłowościach i ordynarnych przewałach, jakie się tam działy (ja też sporo z tego przepisałem w tekstach „Przewały na zielono” i „Wielki Szmal Infiltratorów”). Puenta jest jednak nadzwyczaj ciekawa: największe przekręty szły za kierownictwa ludzi związanych z prawicą. Innymi słowy złodzieje, kolesie Macierewicza, kradli, a teraz krzyczą „łapaj złodzieja!”
  http://nie.com.pl/archiwum/z-czego-ruskie-mialy-pierogi/