Alkoholowy amok Jana Dziedziczaka z PiS.

Zasadę „Rzuć łajnem, a nuż coś się przyklei”, rzucanie oszczerstwami i kłamliwymi insynuacjami pod adresem adwersarza PiS zawsze stosuje, gdy nie potrafi przedstawić w żaden sposób racjonalnych argumentów czy kontrargumentów potwierdzających oskarżenia PiS.

Nie inaczej jest tym razem, gdy „znawca” problemów alkoholowych Jan Dziedziczak twierdzi na temat B.Komorowskiego : ” Nie wiem, czy tam nie było jakiejś choroby filipińskiej „. Zarazem rodzi się pytanie, na jakiej podstawie Dziedziczak wysnuł takie wnioski ?

Wniosek - Dziedziczak MUSI mieć bardzo intensywne doświadczenia wynikające z nadużywania alkoholu i wiążącymi się z tym problemami, skoro potrafi na podstawie tylko jednego przemówienia B.Komorowskiego postawił taką diagnozę.

Jakoś Dziedziczak nie wystąpił z opinią ekspercką z dziedziny alkoholizmu jeżeli chodziło o ludzi z PiS jak Kruk, Hofman, Lipiński, Karski, Gosiewska czy Brudziński nie wspominając o mającym problemy z alkoholem L.Kaczyńskim, którego nadużywanie alkoholu było przyczyną opóźnienia lotu do Smoleńska. Dla kogoś jak Dziedziczak problem alkoholizmu we własnych szeregach partyjnych oczywiście nie występuje, ale już u innych wystarczy dosłownie byle co, aby ktoś taki jak Dziedziczak zaraz postawił diagnozę „choroby filipińskiej”.

Tego typu oszczercze oraz kłamliwe insynuacje i sugestie  pod adresem B.Komorowskiego jak te obecne ze strony Dziedziczaka potwierdzają fakt, że PiS już zdaje sobie sprawę z faktu – NIE udało się oszukać Polaków za pomocą ” niezależnego i technicznego premiera Glińskiego” , a obecnie z hukiem się wali kolejne polityczne oszustwo PiS „apolityczny i niezależny prezydent RP – Andrzej Duda”. Sam Duda już dał dowody swojego tchórzostwa oraz totalnego zakłamania i oszukańczych praktyk, bo kim tak faktycznie jest A.Duda – bezwolna marionetka jak L.Kaczyński.

PS. Czy ta pozerska postawa Jana Dziedziczka na fotografii nie jest efektem nadużycia alkoholu ? Ktoś taki jak Jan Dziedziczak z PiS widocznie mający duże problemy z alkoholem zawsze i innych będzie szukał symptomów nadużywania alkoholu.

14 Komentarze

 1. krzyszton
  Osiem lat PO już rządzi a Ty jakimś zdziwionym i zaskoczonym się wydajesz …
  A Janek jest PO niezbędny jak rybie woda bo gdyby Janka zabrakło to co by było ?
  Tylko Janek i prezes uzasadnia istnienie tej śmiesznej koalicji więc nie wyśmiewaj się z Janka i prezesa bo bez nich PO nie miała by racji bytu !
  Zaprzańcy i oszuści …
  PO (partia oszustów ) .
  pozdro.hejo.

 2. leszekbejmert)
  Czy ty jesteś aż tak najarany marychą i nie zrozumiałeś treści wpisu ?

 3. krzyszton
  Nie zauważyłeś, ze już dostają jakiegoś wścieku?
  Zmanipulowane filmiki by zrobić z prezydenta wariata niewiele dały to teraz robią z niego pijaka.

 4. klio
  Wscieku to juz dawno dostali,teraz to tak przebieraja nozkami,
  ze az sie blona w pletwach poprzecierala.
  pozdrawiam :)

 5. klio
  PiS dostaje piany mając świadomość faktu, że nie uda się Polaków okłamać kolejna farsą Andrzej Duda – apolityczny i niezależny prezydent. PiS wynajmuje hejterów, lokalni działacze PiS zakłócają spotkania z Komorowskim.

 6. andrespol
  PiS banda oszustów i pieniaczy już nie wie jak zdyskredytować Komorowskiego.

 7. krzyszton
  Zwykle dziadostwo,
  chcesz zyc w klamstwie,lubisz obietnice bez pokrycia, chcesz by cie gnojono
  -glosuj na PiS

 8. krzyszton Krótka piłka będzie … Ile lat według Ciebie PO musi rządzić żeby ludzie nie byli wkurwieni ? Osiem lat to dość dużo żeby porządek zrobić co nie ? pozdro.hejo. ps. O żadnym ziele nawet nie próbuj wspominać …

 9. leszekbejmert
  PO nie jest ideałem, ale już wole PO niż faszystowskie świnie z PiS chcące zamykać Polaków za stosowanie metody in vitro.

 10. (krzyszton)
  Ja chyba też wolę PO, ale na litość boską zacznijmy wreszcie od niej wymagać zamiast jej słodzić i pozwalać rządzić jak jej wygodniej bo my z uporem maniaka walimy jak w bęben w PiS. Od PiS-u nic nie zależy od 8 lat. Pozostaje mu wyłącznie Smoleńsk i wizje dobrobytu-ale wyłącznie wizje. Więc niech je sobie spokojnie snuje, i tak wyżej pępka nie podskoczą.Ludzie nie popierają prezesa, ludzie jednak na niego oddadzą głos, bo pozwoliliśmy PO na swobodę działania, działania bez kontroli.Więc przestali się zupełnie starać bo większość z nas i tak przyklaśnie różnym głupotom przez nich popełnianym. Ze strachu przed PIS-owskimi wizjami społeczeństwa z nałożonym kagańcem. Na wszystko.

 11. (krzyszton)
  wybacz ale to przez ten marazm PO ma obecnie kłopot.Dlatego, że my na to pozwoliliśmy.Chwaląc wtedy, gdy była pora na kopa w zadek rządzących lub złapanie za kołnierz , gdy głupotę popełniali. Bo popełniali ewidentnie. Przy naszym klaskaniu. Masz dzieci? Chwalisz je wtedy , gdy robią wszystko by się skrzywdzić? Gdy je zatrzymujesz to nie dlatego, że robisz im krzywdę a chcesz by sami sobie jej nie zrobili.Słuszna krytyka rządzącym też nie robi krzywdy, a może w porę zatrzymać przed głupstwem.Takim , które daje słuszną broń w ręce przeciwników.Też nie godzę się na Polskę , w której jedna grupa wyznaniowa narzuci swoje normy moralne pozostałym. Ale było osiem lat na to, by do tego nigdy nie doszło. A dojdzie-i będzie płacz i zgrzytanie zębów.Dzięki elektoratom, którym marazm się podoba. Trudno.

 12. (tajga1)
  Jak pisałem wolę marazm PO i misiowatego Komorowskiego jako prezydenta niż PiS kato-fanatycznych oszołomów, którzy z Polski zrobią wyznaniowe bagno.