Czy ktoś chce marionetkę jako prezydenta ?

A.Duda to jedynie polityczny twór Kaczyńskiego stworzony na potrzeby kampanii, będący sztuczny i pusty, bez politycznej twarzy oraz kręgosłupa moralnego. Oglądając medialne występy A.Dudy ma się nieodparte wrażenie, że ogląda się plastikową lalkę, która ma zaprogramowane wypowiedzi, będącą kontynuacją parodii w stylu ” premier z tabletu „.

Zmienianie poglądów politycznych na potrzeby kampanii przez A.Dude jedynie świadczy o fakcie, że Duda NIE wyraża swoich prawdziwych poglądów ( o ile takowe posiada), tylko mówi to co chcą ludzie usłyszeć, licząc wyłącznie na tanie efekciarstwo i poklask. Dla przykładu – A.Duda był  współautorem ustawy karania więzieniem osób, które zdecydują się na zastosowanie metody in vitro, czego przeciwieństwem jest oto ta wypowiedź : ” jako prezydent Andrzej Duda (?) rozumiem, że są rodzice, którzy nie mogą mieć dzieci i szukają rozwiązania tej sytuacji. Dlatego zaakceptuję in vitro …”.

Na temat poglądów politycznych Dudy jedynie co można powiedzieć – marionetka, która wypowiada takie poglądy w zależności kto  w danej chwili za sznurki pociągnie. Jednak Duda ma inną wadę, która całkowicie go dyskwalifikuje jak rzetelną  i uczciwą osobę na stanowisko prezydenta RP, a tym jest POSPOLITE TCHÓRZOSTWO oraz tendencja do politycznego oszukiwania i kłamstwa nabyte od Kaczyńskiego.

Dlaczego Duda nie wyjaśni, skąd weźmie pieniądze na sfinansowanie swoich obietnic, zachowuje się dokładnie jak Kaczyński. Dlaczego Duda stanowczo odrzuca zaproszenia na spotkania, gdy nie jest zorganizowane przez PiS, czego się panicznie boi, niewygodnych pytań ?. Czy Duda unikając odpowiedzi na bardzo istotne pytania, chociażby sposób sfinansowania obietnic, może być w jakikolwiek sposób wiarygodny, nie wspominając o rzetelności i uczciwości ?.

Takie opinie na temat Dudy : ” Duda jest kukiełką w rękach prezesa, wpisuje się w retorykę zamachu smoleńskiego i będzie utrwalał podział Polski ” czy ” Całą karierę zawdzięcza PiS-owi. Pozostanie lojalny wobec prezesa – mówi jeden z posłów PiS „.

PS. Czy ktoś chce marionetkę jako prezydenta ?


Możliwość komentowania jest wyłączona.